Wyszukiwarka

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Halowej w Nowej Wsi Ełckiej dla Publicznego Gimnazjum w Prostkach

W dniu 19.02.2015r w Nowej Wsi Ełckiej odbył się turniej chłopców w piłkę nożną halową dla gimnazjów. Zawody miały dość nietypowy charakter rozgrywania meczu. Mianowicie pierwszą połowę grali pierwszoklasiści, drugą drugoklasiści a trzecią połowę uczniowie klas trzecich. Wynik przechodził z każdej połówki i był liczony do wyniku ostatecznego.

Do rywalizacji przystąpiło sześć szkół: PG Prostki, Gimnazjum Nowa Wieś Ełcka, Drygały, Wiśniowo Ełckie, Straduny i Woszczele. W drodze losowania zespoły zostały podzielone na dwie grupy i niestety nasze gimnazjum trafiło do tzw. „grupy śmierci” (w ubiegłym roku te trzy zespoły zajęły trzy pierwsze miejsca). Poziom rywalizacji był bardzo wysoki. Nasi reprezentanci dotarli do finału, w którym po raz kolejny zmierzyliśmy się z gospodarzem Nową Wsią Ełcką. Mecz był godny finału. W regulaminowym czasie gry widniał wynik 2:2 a więc doszło do konkursu rzutów karnych. Emocje na trybunach sięgały zenitu. Tym razem dopisało nam szczęście i wygraliśmy 7:6. Wielki sukces. Zawodnikiem turnieju został Mateusz Pieloch, wyróżnienie otrzymał również Cezary Zalewski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Klasy II: Mateusz Pieloch, Kondratowicz Dawid, Gotowt Szymon(1gol), Iżbicki Bartosz, Bagiński Jacek i Chaponiuk Hubert
  • Klasy III: Zalewski Cezary(5goli), Zyskowski Bartosz(3gole), Szulc Robert, Madajczyk Dawid i Gutowski Szymon.